Головна Новини Тимчасово затримані в Тернополі утримуються в неналежних умовах

Тимчасово затримані в Тернополі утримуються в неналежних умовах

вязень

вязеньПрокуратура м. Тернополя провела перевірки додержання вимог законодавства щодо захисту конституційних прав громадян при триманні в кімнатах для затриманих та доставлених чергових частин, ізоляторі тимчасового тримання Тернопільського МВ УМВС України в області, про це повідомляє прес-служба відомства.

Прокуратурою м.Тернополя із залученням спеціалістів Тернопільського міського комунального закладу «Станція швидкої допомоги», лікаря-фтизіатра Тернопільського обласного протитуберкульозного диспансеру, Тернопільської обласної санітарно-епідеміологічної станції та Тернопільського міського відділу управління держтехногенної безпеки в області проведені перевірки додержання вимог законодавства щодо захисту конституційних прав громадян при триманні в кімнатах для затриманих та доставлених чергових частин, ізоляторі тимчасового тримання Тернопільського МВ УМВС України в області та спеціальному приймальнику для тримання осіб, підданих адміністративному арешту УМВС України в області.
Перевірки виявили неодинокі порушення вимог Конституції України, Законів України «Про попереднє ув’язнення», «Про міліцію», іншого національного законодавства та міжнародних норм і стандартів у діяльності органів внутрішніх справ на цьому напрямі роботи.
З’ясовано, що ізолятор тимчасового тримання Тернопільського МВ УМВС України в області потребує поновлення речового майна та ремонту. Також необхідно підвищити рівень медичного обслуговування осіб, які утримуються у спеціальних установах внутрішніх справ м. Тернополя.
Фахівці засвідчили і неналежний стан протипожежної безпеки кімнат для затриманих та доставлених чергових частин, ІТТ та спецприймальника.
За наслідками перевірки прокуратурою м. Тернополя внесено подання начальнику Тернопільського МВ УМВС України в області з вимогою усунути порушення вимог законодавства.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here