Головна Новини Тиждень тому впав Ленін, а нині Україна не вступила в “тайожний” союз

Тиждень тому впав Ленін, а нині Україна не вступила в “тайожний” союз

kaydaБрати і сестри українці!
Кожен день і кожна ніч на Майдані – це кроки нашої боротьби. Боротьби за свої права, за свою волю, за справедливість. Зараз головне завдання – показати нашу незламність. Ми повинні пам’ятати, що великих перемог не можливо здобути без боротьби і великих зусиль. Янукович хотів підписання угоди з Москвою. І сьогодні нашою перемогою стало те, що українці не дали йому цього зробити. Завдяки мільйонам людей, які вийшли на майдани, вдалося не допустити підписання угоди про вступ до «Тайожного» союзу і повернення до кривавого совєцького минулого.
Але наша боротьба продовжується! Я не знаю скільки ще вона триватиме, але пам’ятаймо: нашим предкам також було нелегко. Незалежність України полита їхньою кров’ю і жертовністю. У важкі часи визвольних змагань Степан Бандера казав, що найдієвіші ліки для скривдженої та знесиленої душі – це віра. Лише віра дає сили і наснаги до боротьби. І ми, українці, бандерівці, продовжуємо його боротьбу.
Я дякую кожному з Вас, хто своєю енергію і патріотизмом творить нову Україну. Ви – ті, що спорудили барикади духу. Я звертаюсь до кожного – не зневірюйтесь! Найважливіше нині – це наш дух, наша єдність і наша гідність. Нехай кожен, хто стоїть на Майдані, відчує плече друга і руку брата, нехай сміливо дивиться у вічі ворогові. Адже ми вийшли за правду і справедливість. Ми вийшли, бо вимагаємо звільнити всіх політв’язнів та покарати усіх звірів у погонах, які били беззахисних дітей та невинних людей. Ми вийшли, бо вимагаємо зміни системи влади та повного її перезавантаження. Нам не потрібна держава, в якій зміняться обличчя керівників і таблички в кабінетах чиновників. Поки не побачимо виконання наших вимог – ні кроку назад. Я закликаю кожного, кому небайдуже майбутнє країни, кожного, у кого є можливість, їхати на Київ. Бо зараз вирішується наша доля.
Тиждень тому тут, у серці України, впав ідол Леніна, ката нашого народу. Я впевнений, що це символічно. Як і падіння Берлінської стіни означало кінець розділення Німеччини, так само і це падіння стало початком об’єднання української нації. І доказом цього є мільйони українців на майданах по всій державі. Адже ми – велика нація. Ми – нація, яка заслуговує бути господарем на своїй землі. Ми розпочали Революцію Гідності! І я впевнений, що разом ми переможемо!
Слава Україні!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here