Головна Новини Тернопіль увійшов у десятку українських міст-лідерів, які здійснили найбільший прорив у прозорості

Тернопіль увійшов у десятку українських міст-лідерів, які здійснили найбільший прорив у прозорості

Команда експертів програми «Transparent Cities/Прозорі міста», започаткованої Transparency International Ukraine, днями оприлюднила список українських міст, які впродовж чотирьох років досліджень рівня прозорості зробили найбільший стрибок у своїй діяльності та стали ще більш відкритими і доступними для жителів громади.

У десятку міст-лідерів, що продемонстрували найкращу динаміку і здійснили найбільший прорив у прозорості, увійшов Тернопіль, який за чотири роки покращив свої результати на 41,6%.

«Відкритість, прозорість та підзвітність  – основні вектори у діяльності міської влади. Щороку ми впроваджуємо у нашій роботі нові кращі міжнародні практики в сфері місцевого самоврядування та інноваційні інструменти громадської участі, – відзначив міський голова Тернополя Сергій Надал. –  Проте такі позитивні зміни залежать не лише від діяльності міської ради, а й від активної позиції жителів нашої громади. Тому я дякую усім тернополянам, які допомагають нам ставати ще кращими та відкритими».

Нагадаємо, онлайн-платформа «Transparent Cities/Прозорі міста» дозволяє удосконалити прозорість і підзвітність місцевої влади завдяки розробленим індикаторам для 14-ти ключових сфер діяльності міста, визначених представниками програми «Transparent Cities», а саме: інформація про роботу органу місцевого самоврядування, доступ та участь, закупівлі, житлова політика, бюджетний процес, фінансова та матеріальна допомога, гранти, соціальні послуги, кадрові питання, антикорупційна політика та професійна етика, землекористування та будівельна політика, комунальні підприємства, комунальне майно, освіта, інвестиції та економічний розвиток.