![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/1-12-640x427.jpg)
Захищаючи Україну, визволяючи Київщину від ворога загинув 19-річний Микола Курик.
Микола – випускник Львівського ліцею імені Героїв Крут. Мріяв стати професійним військовим. Микола Курик став Героєм, який віддав своє молоде життя за волю і незалежність України. Співчуваємо рідним і близьким, повідомив міський голова Сергій Надал.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/2-10-scaled.jpg)
Відомо. що хлопець загинув 31 березня під час виконання бойових завдань неподалік столиці. Він воював у складі Добровольчого батальйону спецпідрозділу “Сонечко УПА”.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/3-7-scaled.jpg)
Похоронили військового сьогодні у рідному місті.