Головна Новини Тернопіль може втратити можливість приймати фінал Кубка України

Тернопіль може втратити можливість приймати фінал Кубка України

10 червня планують провести півфінальні матчі Куб­ка України, а фінал цього турніру відбувся би 15 липня. Найімовір­ніше, не у Тернополі, як перед­бачалося раніше: через складну епідеміологічну ситуацію на Тер­нопільщині фінальний матч Кубка України можуть перенести в інше місто. Зокрема, на кубковий фі­нал претендують Черкаси.
Як повідомив виконав­чий директор Української прем’єр-ліги Євген Дикий, її чемпіонат може відновитися 30 травня. «Обов’язковою умовою є тестування футбо­лістів на коронавірус», — по­яснив Дикий. А генеральний директор донецького «Шах­таря» Сергій Палкін запропо­нував провести поєдинки 9 турів, які залишилося зіграти в УПЛ, тільки у двох містах. Логіка є: за такого варіанта можна уникнути переїздів, які зараз багатьом командам Прем’єр-ліги не по кишені.
“Ситуацію з підготовкою до проведення вирішального матчу розіграшу Кубка України ми обговорювали з керівником тернопільської обласної асоціації Тарасом Юриком.

Питань виникає багато, і сьогодні в нас була можливість їх усі розглянути. Тернопіль готується до фіналу. Уже зрозуміло, що він не відбудеться 13 травня. Але тільки-но ми розумітимемо, що в Україні знову можна буде проводити футбольні матчі, на Виконкомі УАФ ми розглянемо нову дату фіналу Кубку України. Також ми хочемо на обох півфінальних матчах використати систему VAR.

Принаймні, аналізуємо таку можливість, адже на стадіонах у Маріуполі та Ужгороді, щоб використовувати VAR, потрібно виконати певні роботи. Та й поєдинки треба буде проводити в різні дні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here