![26debbbaf6e6c404 (1)](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/26debbbaf6e6c404-1-640x360.jpg)
Тернопільщина увійшла до трійки пілотних областей проєкту School Chef’s Training Hubs Development. Цей проєкт передбачає створення кулінарних хабів і зміну шкільного меню, – повідомили на сторінці обласної військової адміністрації у соцмережі.
В області створять кулінарні хаби, до яких завезуть сучасне обладнання для навчання приготування нових страв. Згодом облаштують і шкільні столові.
“У кулінарних хабах навчатимуть готувати страви з оновленого шкільного меню кулінара Євгена Клопотенка. Для початку, навчання пройдуть 20 майстрів професійно-технічної освіти. Згодом вони навчатимуть й інших. Меню можна буде удосконалювати й створювати нове”, – йдеться у повідомленні.