![fa7da3d5abaa109f](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/fa7da3d5abaa109f-640x360.jpg)
На Тернопільщині у громадах в останню дорогу провели загиблих захисників – Андрія Хмурича, Валерія Штика, Ігоря Сидягу, Василя Рошка. Про це повідомили на сторінках громад.
Жителі Підгаєцької громади навколішки зустріли свого загиблого військовослужбовця, розвідника-кулеметника – Андрія Хмурича. 28-річний чоловік був жителем міста Підгайці. У громаді оголосили жалобні дні, пише Суспільне.
![У громадах на Тернопільщині попрощалися з чотирма бійцями У громадах на Тернопільщині попрощалися з чотирма бійцями](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/b3fe991ec6ec3505.jpg)
Похорон Андрія Хмурича. Фото: Підгаєцька міська рада
У Теребовлянській громаді зустріли загиблого жителя села Пебанівка Валерія Штика. На перехресті біля греко-католицької церкви в місті Теребовля за участю собору священнослужителів відбулася панахида за упокій душі загиблого захисника. 46-річний гранатометник загинув 15 травня під час виконання бойового завдання, в районі населеного пункту Григорівка Донецької області. Військовослужбовець був призваний за мобілізацією 20 січня цього року.
![У громадах на Тернопільщині попрощалися з чотирма бійцями У громадах на Тернопільщині попрощалися з чотирма бійцями](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/5f0f8f392f9be177.jpg)
Похорон Валерія Штика. Фото: Теребовлянська міська рада
У Великобірківській громаді попрощалися із загиблим військовослужбовцем Ігорем Сидягою.Чоловік загинув 18 травня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Лиман, Куп’янського району, Харківської області. Бійцю було 50 років.
![У громадах на Тернопільщині попрощалися з чотирма бійцями У громадах на Тернопільщині попрощалися з чотирма бійцями](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/6e5ca8a0404974ce.jpg)
Похорон. Фото: Великобірківська селищна рада
У Скала-Подільській громаді зустріли загиблого 31-річного військовослужбовця Василя Рошка. Чоловік закінчив Іванківську школу, робітничий фах здобув у Борщівському професійному ліцеї. Тривалий час працював у місцевому фермерському господарстві. З початку повномасштабного вторгнення серед перших став до виконання службового обов’язку. Чоловік брав участь у бойових завданнях на Донеччині, на Бахмутському напрямку. Старший солдат, навідник мотопіхотного відділення мотопіхотної роти однієї з військових частин ЗСУ загинув 14 травня 2023 року.
![У громадах на Тернопільщині попрощалися з чотирма бійцями У громадах на Тернопільщині попрощалися з чотирма бійцями](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/51576e96627a8f85.jpg)
Похорон в Скала-Подільській громаді. Фото: Скала-Подільська громада