Головна Новини Тернопільщина серед лідерів книговидання в Україні

Тернопільщина серед лідерів книговидання в Україні

Напередодні Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Віктор Устенко вручив грамоту керівнику видавництва «Джура» Василю Ванчурі, а також привітав його з нагоди 60-тиріччя.

«Тернопільщина – одна з лідерів книговидання в Україні. Область займає третє місце за кількістю тиражів та четверте – за кількістю виданих впродовж минулого року книг та брошур, загальний наклад яких становить майже 3 мільйони примірників, – наголосив Віктор Устенко. – У місцевих видавництвах друкуються найвідоміші українські автори. Особливе місце відведено літературі національно-патріотичного виховання».

Нагадаємо, що в області зареєстровано 78 підприємств, які займаються видавничою діяльністю. Упродовж багатьох років одним з найбільших залишається «Джура», відоме великою кількістю видань і однойменним фестивалем української книжки.

Також в області діє програма розвитку видавничої справи та інфорамційного простору на 2017-2020 роки. Її головна мета – створення сприятливих умов для розвитку поліграфічно-видавничої галузі, підтримка місцевих авторів та популяризація українських книг.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here