Головна Новини Тернопільщина – лідер серед регіонів, де найшвидше роблять ПЛР-тести на COVID-19

Тернопільщина – лідер серед регіонів, де найшвидше роблять ПЛР-тести на COVID-19

Лабораторія Тернопільського лабораторного центру, єдина сертифікована в області, має хороший показник швидкості дослідження біоматеріалу на коронавірус шляхом ПЛР.

Відтак, Тернопільська область лідер серед регіонів, де найшвидше роблять ПЛР-тести на COVID-19. Також хороший показник мають Чернівецька, Житомирська і Чернігівська області, Тернополяни

Про це свідчать дані, опубліковані порталом texty.org.ua. Згідно дослідження, у Тернополі лабораторія видає готовий результат менш ніж за день, в той час як в деяких областях слід чекати 9-11 днів.

Варто зауважити, що графіки враховують також тестування у приватних лабораторіях, які зазвичай працюють швидко. Тому в дійсності тестування в державних установах різних областей займає ще більше часу, ніж вказано на графіках. До того ж, треба дивитися на розподіли, а не лише на середній час. Із них видно, що для значної кількості людей затримка між тестом і результатом становить кілька тижнів.

За такої швидкості тестування не лише неможливо шукати ланцюжки інфекцій, а й навіть ефективно проводити ізоляцію інфікованих людей. Саме тому кількість нових інфікованих продовжуватиме зростати.

123646580 1236741096689155 4960469608813125635 o

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here