Головна Новини Тернопільщина: Людям пропонують гроші, щоб записати, що їх родич помер від коронавірусу?

Тернопільщина: Людям пропонують гроші, щоб записати, що їх родич помер від коронавірусу?

Жителька Монастириського району Марія Сливяк на своїй сторінці у Фейсбук поділилася інформацією щодо пропонуваня грошей за встановлення причини смерті від COVID-19.

“З кожним днем,від коли карантин зачіпив мою сім’ю,почала цікавитися ситуацією з цим незрозумілим для нас всіх вірусом COVID-19.В кожного своя думка,але навколо цього вірусу стільки брехні,що починаєш думати -а він взагалі існує???
Чула від знайомих ,що чоловік помер від розкладу печінки ,їм в лікарні пропонували 5000 грн щоб поставити діагноз COVID інший випадок помер від раку запропонували 4000 щоб знову ж таки поставити COVID,для чого??? Люди ви що забули хто ви??? Що ви робите??? Де ваша совість.
Ааааа продали!!! Не боїтеся Бога?
Ви напевне в нього і не вірете? Але у вас є діти ,внуки,чи вам байдуже ,що вони нестимуть відповідальність за ваші гріхи?
Мені вас шкада бо ,що варта людина без совісті!
Але я не розумію тих ,кому пропонували гроші?! Чому ви мовчите? Кого боїтеся? Якщо не ,ви то хто поставить крапку цій брехні. В цій ситуації найбільше постраждали наші діти,а наші діти, це наше майбутнє. Ми повинні боротися проти брехні і несправедливості заради наших дітей!
НЕ МОВЧІТЬ!!!” – пише жінка.

У коментарях жінку одні засуджують, інші ж користувачі підтверджують таку інформацію. І розповідають історії свої знайомих.

Nadiya ZinskaЧитаю і дивуюсь..ви ставите під сумнів весь світ?ви ставите під сумнів смерті від цієї хвороби?ви вважаєте ,що це все придумана?можливо відключіться від серіалів..почитайте статистику,перегляньте новини з інших країн.. і моліть Бога,щоб вас обійшла ця хвороба”.

Lena WertikowaВ Польщі не приймали в стаціонар поки людина не підписала документ, що звертається по допомогу бо підозрює COVID-19″.

Нагадаємо, що за минулу добу на Тернопільщині підтвердили 385 випадків коронавірусної хвороби та одну смерть чоловіка 74 роки з супутнім діагнозом цукровий діабет.