![2](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/08/2-2-640x476.jpg)
За минулу добу в межах території обслуговування управління патрульної поліції в Тернопільській області сталося 10 дорожньо-транспортних пригод.
Серед них:
у 4 випадках водії дійшли згоди та скористалися правом на складання європротоколу;
на 4 винуватців ДТП патрульні склали протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП, рішення прийматиме суд;
у 2-х ДТП винуватці залишили місце пригоди, тому інспектори відділу розшуку та опрацювання матеріалів по ДТП будуть встановлювати їх особи й запрошувати до управління патрульної поліції для складання відповідних матеріалів;
Наголошуємо: під час руху будьте уважні та обережні, дотримуйтесь безпечної дистанції, в жодному разі не перевищуйте швидкість та утримуйтесь від ризикованих маневрувань.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/08/1-Копія-scaled.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/08/4-scaled.jpg)