Головна Новини Тернопільщина готується до Дня Конституції

Тернопільщина готується до Дня Конституції

Розпочати підготовку до відзначення в області 16-ї річниці Конституції України доручив голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян підписавши розпорядження про створення оргкомітету та затвердивши заходи з підготовки і відзначення річниці прийняття Основного Закону нашої держави.

Очолити організаційний комітет доручено заступнику голови обласної державної адміністрації Петру Гочу.

В рамках святкових заходів передбачено провести 27 червня 2012 року в ПК «Березіль» урочисті збори громадськості області та святковий концерт аматорських колективів Бучацького району, присвячені 16-й річниці Конституції України.

Урочистості пройдуть й в районних центрах, містах, селищах і селах області.

А в обласному архіві, музеях та бібліотеках області впродовж червня діятимуть виставки фото- та архівних документів, що ілюструють процес прийняття Конституції України, історію національного законотворення.

Крім того, в закладах культури, військових частинах, закладах для дітей та молоді відбудуться просвітницькі тематичні заходи, спрямовані на формування правової культури, поваги до Основного Закону держави, отримання знань про свої конституційні права, свободи та обов’язки, знань з історії становлення та розвитку вітчизняного конституційного права, його ролі в українському державотворенні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here