Головна Новини Тернопільчанка стала першою віце-міс у пагонах

Тернопільчанка стала першою віце-міс у пагонах

Ірина Іваник

Ірина ІваникСолдат військової служби за контрактом Ірина Іваник, яка служить у 777-му полку матеріального забезпечення тилу Збройних Сил України, що у Бережанах (Тернопільська область) стала однією з найчарівніших жінок у погонах.
Про це ЗІКу повідомив представник Західного регіонального медіа-центр міністерства оборони України Василь Лабай.
На Всеармійському конкурсі «Міс десант-2011», фінальна частина якого проходила з 16 до 21 грудня у смт Десна, що на Чернігівщині та у Києві, красуню з Бережан визнано «Першою віце-міс». Цей конкурс проводився серед військовослужбовців-жінок, котрих в українському війську служить близько 18 тисяч. Його організатор – центральний друкований орган міністерства оборони України «Народна армія» за підтримки торгової марки «Десант». Цього року конкурс він був присвячений 20-й річниці Збройних Сил України.
Загалом на участь у конкурсі подали заявки понад три сотні жінок-військовослужбовців. За звання найчарівнішої жінки в погонах та за призи торгової марки «Десант» конкурували більше чотирьох десятків конкурсанток, фото яких прикрашали обкладинку номерів «Народної армії», починаючи з квітня поточного року.
Читачі військового видання мали змогу переконатися у чарівності вітчизняного війська і самі могли проводити своєрідний кастинг серед конкурсанток. За результатами голосування читачів до фіналу конкурсу потрапили 7 військовослужбовців.
У фіналі конкурсу дівчата взяли участь у змаганнях зі стрільби з пістолета Макарова, водіння автомобіля, а також плавання, які проводилися у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ ЗС України та у басейні Центрального спортивного клубу ЗС України. Ці конкурси й вирішили долю кожної з учасниць, оскільки переможців обирали не лише за зовнішніми даними, але і за профпідготовкою.
За друге місце у конкурсі «Міс десант-2011» Ірина Іваник нагороджена дипломом та цінним подарунком від «Народної армії». Крім того, наказом міністра оборони України перша віце-міс була заохочена грамотою та отримала цінні подарунки від спонсорів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here