Головна Новини Тернопільські школярі створюють кінофантастику

Тернопільські школярі створюють кінофантастику

«Знайди мене в наступному столітті» — кінематографічний проект під такою загадковою назвою цього літа започаткували 16-річні підлітки, учні тернопільських шкіл.

Аліна Завітій, Максим Мартинчук та Діана Борецька — головні автори даного задуму, який загалом втілюють в життя дев’ятеро друзів — однолітків та однодумців. Школярі створюють кінострічку самостійно. Роблять все самі, без допомоги дорослих — від написання сценарію, розподілу ролей та самого процесу кінозйомок, що відбувається не лише у Тернополі, а й на теренах області. Це успішне починання активно підтримують їхні батьки та друзі.

Сюжетна лінія майбутнього фільму-фентезі «Знайди мене в наступному столітті» розвивається навколо непростої долі головного героя, який… шукає своєї смерті. Молодому юнакові судилося жити впродовж багатьох століть, він не може природньо перейти у кращий зі світів внаслідок чар злої чаклунки…

«Основна мета нашого проекту — це продемонструвати наскільки погано й безрадісно жити на світі без жодних почуттів та емоцій. А ще підтвердити давно відому істину: кожна людина — унікальна й неповторна, найголовнішим є її внутрішній світ», — розповідає один з організаторів проекту Аліна Завітій.

На сьогоднішній день молоді творці захоплюючої кінострічки вже встигли відзняти й змонтувати трейлер. Планується, що майбутній фільм триватиме понад годину. Як відзначають його автори, реалізація такого проекту — це додатковий стимул для їхнього вступу по закінченню школи у Київський національний університет культури і мистецтв. Крім цього, у подальших планах молодих людей — заснування громадської організації під назвою «Майбутнє минулого покоління», що допомагатиме обдарованій молоді Тернопільщини реалізувати себе на творчій ниві.

Для всіх, хто має бажання та змогу матеріально підтримати ініціативу талановитих школярів, відкрито банківський рахунок: 4149499113044240  . Одержувач: Оліярник Г.Я.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here