Тернопільські судді шокували своїми статками
Недавно керівники тернопільських судів задекларували своє майно. Їхній офіційний дохід та статки дещо вразили жителів області, адже слуги Феміди володіють і квартирами, і земельними ділянками, автомобілями і навіть мають власну баню в Тернополі, повідомляє  BezTaby…
На сайті declarations.com.ua зазначено, що  першим свої статки задекларував  голова Господарського суду Тернопільщини Сергій Стопник. Він, разом із дружиною і донькою є власниками квартири у Тернополі. А ще пан Стопник володіє двома земельними ділянками площею понад 1000 кв.м. у Кременці та тому ж таки Тернополі. А його дружина має власну ділянку у Збаразькому районі. А ще Сергій Стопник задекларував гараж, підвал, дачний будино і баню – і це все в обласному центрі.  Їздить суддя на автомобілі Mitsubishi Grandis 2006 року випуску. Заробітна плата голови Господарського суду склала – немало небагато, а 304,5 тисяч гривень. Більше того, він ще й отримав одноразову соціальну допомогу, пенсію та має активи в недержавному пенсійному забезпеченні.

На другому місці по швидкості подання декларацій виявився керівник Тернопільського міськрайонного суду  Роман Грицак. Його доходи та володіння дещо поступаються колезі з Господарського суду. І ще дивна річ –  він, його дружина, син та дочка володіють квартирою з одноковою площею – 92,4 кв.м.  Хоча його дружина є власницею ще однієї квартири площею 47,2 кв.м. Також сім’я керівника  міськрайонного суду  є власниками двох земельних ділянок, двох гаражів,  нежитлового приміщення.  Mitsubishi Pajero Wagon та Opel Corsa – автомобілі пана Романа та його дружини Анни. Голова суду має акції в «Тернопільському автотранспортному підприємстві 16127». Заробітна плата пана Грицака у 2016 році склала 296 тис. 510 грн.

Порівняно «скромними» є статки голови Тернопільського окружного адміністративного суду  Надії Данилевич. Суддя має квартиру площею 144,6 кв. м а також земельну ділянку у Збаражі. А ще невеличку  квартиру в обласному центрі. Авто пані Данилевич – Toyota Yaris 2013 року випуску. Заробила пані Надія у 2016 році понад 308 тис. грн. Окрім цього, майже 21 тис. грн. суддя отримала від відчуження нерухомого майна.

«Порадував» своїм майном і голова Апеляційного суду Тернопільської області Богдан Гірський. Згідно поданої декларації, пан Гірський є власником квартири, гаража та земельної ділянки у Тернополі.  Дружина ж судді пані Оля володіє будинком та земельною ділянкою у Великих Бірках, а ще землею у селі Біла.   Богдан Ориславович їздить на Renault Megane Classik MGL 2006 року випуску. Минулого року суддя отримав зарплату у сумі 368 тис. грн. Це дивовижна сума, в порівнянні із зарплатою його дружини, котра працює в обласному Пенсійному фонді і за той же рік отримала –  63 тис. 995 грн.

 
Категорії: Новини

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: