![2](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/2-5-640x427.jpg)
Впродовж двох тижнів зведений загін Головного управління ДСНС України у Тернопільській області працював на деокупованих територіях у Харківській області, у звільненому від російської окупації м. Ізюм. Тернопільські рятувальники проводили аварійно-рятувальні роботи, розбирали завали, здійснювали демонтаж аварійних конструкцій будівель, надавали допомогу місцевому населенню в заготівлі та порізці дров, відновлені вибитих вікон, підвозі води та виконували інші невідкладні роботи.
Дуже приємно чути слова вдячності, які линуть на адресу співробітників ДСНС від громадян, а особливо від обраних ними представників влади, повідомили у прес-службі ДСНС.
Ізюмський міський голова Валерій Марченко надіслав на адресу Головного управління лист, в якому подякував Тернопільському зведеному загону за непомірний вклад у відновлення інфраструктури міста та налагодження нормальних умов життєдіяльності.
Разом до перемоги!
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/1-Копія-scaled.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/4-1-scaled.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/5-scaled.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/6.jpg)