Головна Новини Тернопільські правоохоронці переходять на посилений режим несення служби

Тернопільські правоохоронці переходять на посилений режим несення служби

PM925image001Більше 1300 осіб охоронятиме спокій мешканців краю під час травневих свят. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Тернопільській області Руслан Балик.

До охорони громадського порядку залучатимуть правоохоронців, бійців батальйону «Тернопіль», військовослужбовців Національної гвардії, громадськість.
З 30 квітня міліціонери переходять на посилений варіант несення служби. Щоночі близько ста п’ятдесяти правоохоронців забезпечуватимуть правопорядок в обласному центрі. Це без врахування працівників державтоінспекції та державної служби охорони, – каже Руслан Балик.

– Сьогодні місто патрулює майже 70 міліціонерів. На свята ми кількість нарядів збільшуємо. Цими силами ми перекриваємо лише 70-80% міста. Причина – частина працівників в зоні проведення антитерористичної операції, ще частина їде для охорони громадського порядку до Одеси.

Руслан Балик сподівається, що 8-9 травня провокацій та сутичок не буде. Немає наразі заявок і на проведення мітингів та громадських зібрань на 1-2 травня. Проте правоохоронці готові до роботи та реагуватимуть на будь-які повідомлення.

У День пам’яті та примирення, а також з нагоди 70-ї річниці перемоги над нацизмом, працівники міліції стежитимуть за правопорядком.

Заступник начальника звертається до мешканців краю бути обачними, не залишати оселі без нагляду, зачиняти вікна та двері. Особливу увагу просить звертати на невідомі предмети та пакунки. У разі виявлення таких повідомляти на лінію «102».