Дзвінок на лінію 102 надійшов до працівників Тернопільського відділу поліції від небайдужого мешканця обласного центру. Той повідомив, що на вулиці зустрів темношкірого іноземця, який шукає притулку на ніч. Поліцейські одразу виїхали на виклик.
Як з’ясувалося, молодий хлопчина, громадянин Замбії через збіг обставин опинився на вулиці у незнайомому місці без даху над головою. Поліцейські взялися допомагати іноземцю – знайшли місце для ночівлі, а вранці доправили до Державної міграційної служби для надання правової допомоги.

Зі слів заступника начальника Тернопільського відділу поліції Андрія Фірмана, на Тернопільщину замбієць Фірі Ефраїм прибув з окупованого Криму. Хлопець навчався там на будівельника, однак після анексії покинув півострів та подався до Одеси. Сподівався продовжити навчання в одному з вишів, однак виникли проблеми з документами. Його сестра, яка навчається у Тернополі, запропонувала приїхати сюди та спробувати відновити навчання у технічному університеті.

Два тижні хлопчина жив у готелі, а коли гроші закінчилися, його виселили. Мобільний сестри та її друзів був вимкнений, тож нічого не залишалося, як самому шукати притулку. Допомогли поліцейські.

Сам Фірі вдячний за допомогу та турботу працівникам поліції. Запевняє, що після врегулювання усіх проблем щодо легального перебування в Україні обов’язково повернеться навчатися до Тернополя. Тут завжди допоможуть.
Категорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: