Головна Новини Тернопільські перевізники не мали права страйкувати?

Тернопільські перевізники не мали права страйкувати?

yhQoYV-J7BMСьогодні тернопільські перевізники грубо порушили закон. Припинивши роботу маршрутних таксі на три години. Це випливає із Законів України якими регламентується перевезення пасажирів. Також є неправомірною відмова перевозити пільговиків.

З А К О Н У К Р А Ї Н И Про транспорт ( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1994, N 51, ст.446 ) { Із змінами, внесеними згідно із Законами по N 1193-VII ( 1193-18 ) від 09.04.2014}
Стаття 18. Страйки на транспорті
Припинення роботи (страйк) на підприємствах транспорту може бути у разі невиконання адміністрацією підприємства умов тарифних угод,
крім випадків, пов’язаних з перевезенням пасажирів,
обслуговуванням безперервно діючих виробництв, а також, коли страйк становить загрозу життю і здоров’ю людини.

З А К О Н У К Р А Ї Н И Про автомобільний транспорт
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, N 22, ст.105 )
{ Із змінами, внесеними згідно із Законами по N 406-VII ( 406-18 ) від 04.07.2013 }
Стаття 29.
…Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування
зобов’язані надати перевізникам, які здійснюють пільгові перевезення пасажирів та перевезення пасажирів за регульованими тарифами, компенсацію відповідно до закону.

Стаття 31.
Відносини автомобільного перевізника, що здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міських…, які не виходять за межі території… …із органами місцевого самоврядування визначаються договором про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування, у якому встановлюються: перелік маршрутів загального користування, які буде обслуговувати автомобільний перевізник, умови організації перевезень, показники якості транспортного обслуговування населення, термін роботи автомобільного перевізника, зобов’язання органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо облаштування маршруту, підтримки проїзної частини автомобільної дороги та під’їзних шляхів у належному стані (тільки для міських автобусних маршрутів),
розмір компенсації витрат автомобільного перевізника внаслідок перевезення пільгових пасажирів та регулювання тарифів, механізм їх виплати.

Стаття 37. Пільгові перевезення пасажирів автомобільним транспортом
Пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами, забезпечують автомобільні перевізники, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.
Автомобільному перевізнику, який здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, забороняється відмовлятися від пільгового перевезення, крім випадків, передбачених законом.
Безпідставна відмова від пільгового перевезення тягне за собою відповідальність згідно із законом.
Види та обсяги пільгових перевезень установлюються замовленням, у якому визначається порядок компенсації автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування, збитків від цих перевезень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here