![278771003_352735153554470_8713111810914315491_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278771003_352735153554470_8713111810914315491_n.jpg)
Учора за допомогою до патрульних звернулася сім’я з малолітніми дітьми. Вони вимушені були переїхати з дому в селі Чорнобаївка, що на Херсонщині через війну, та їх автомобіль зламався в Тернополі, і вони не мають більше до кого звернутися за допомогою.
Інспектори доставили зламаний автомобіль до станції обслуговування, попросили майстрів, як можна швидше, відремонтувати транспортний засіб, а сім’ї допомогли знайти місце де можна перепочити від довгої дороги.