Головна Новини Тернопільські наречені скасовують весілля через коронавірус

Тернопільські наречені скасовують весілля через коронавірус

Яна та Михайло у парі два з половиною роки. Понад рік тому вирішили побратися. Повідомили рідню та призначили дату весілля. Проте, у плани втрутилась пандемія.

“Звісно, ми хотіли і з нетерпінням очікували цього дня. Ніхто навіть не думав, що таке може трапитися. Але це сталося. До цього потрібно ставитися з розумінням”, – каже наречена журналістам сайту Файне місто

Хоча й весілля заплановане на кінець жовтня, проте дату його проведення вирішили не переносити. Скасували повністю.

“Наше весілля мало відбутися 24 жовтня. Проте, зваживши всю ситуацію, порадившись з нареченим і рідними, ми вирішили скасувати весілля взагалі. Не хочеться ризикувати здоров’ям наших гостей. До того ж невідомо ще чого очікувати восени. Відбудеться тільки розпис, на якому будемо тільки я з коханим”, – зазначає Яна.

За словами дівчини, матеріальних збитків через скасування весілля не зазнали.

“Знаємо, що молодята, які запланували весілля на травень, таки постраждали через карантин. Щодо нас, то кошти, які ми оплатили оператору, нам повернули. Зараз про скасування весілля повідомили адміністратора ресторану. Там також не виникло жодних проблем – до нас поставилися з розумінням. Їхати після весілля закордон планували, але путівки ще не купували, тому тут клопотів жодних. Можна сказати, що нам у цьому плані пощастило.”

Сьогодні жоден з тернопільських ресторанів не працює. Замовлень нових не приймають.

“Наш ресторан, як і інші, закритий до закінчення карантину. Замовлень нових не приймаємо. Клієнтам, які планували на цей період святкування, кошти ми повернули. Бенкети, заплановані після 12 травня, поки що залишаються. Якщо обмеження буде продовжено – скасуємо і ці. Маємо надію, що 12 травня ми все ж запрацюємо і все стане на свої місця”, – розповідає директор ресторану “Рандеву” Ігор Парій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here