Головна Новини Тернопільські міліціонери будуть нести службу на неспокійному Сході

Тернопільські міліціонери будуть нести службу на неспокійному Сході

PM78image002Тридцять п’ять співробітників тернопільської міліції відправилися на схід України для забезпечення охорони громадського порядку. Двадцять п’ять співробітників патрульно-постової служби Тернопільського міськвідділу міліції нестимуть службу на Харківщині, а десять працівників спецпідрозділу міліції охорони «Титан» УДСО при УМВС – на Луганщині.

Перед від’їздом інструктаж для працівників міліції провів начальник УМВС України в Тернопільській області, полковник міліції Василь Облещук.
Як розповів Василь Корнелійович, таке рішення прийнято МВС України у зв’язку з складною ситуацією у східних регіонах держави. Загалом вже понад сто тернопільських міліціонерів, у тому числі працівники новоутвореної спеціальної роти патрульно-постової служби міліції та військовослужбовці внутрішніх військ, забезпечують правопорядок та безпеку на сході України.

– Мені сьогодні приємно, що тернопільська міліція відродилася морально, її працівники хочуть та готові захищати нашу державу, – зазначив під час інструктажу Василь Корнелійович.

Після того, як з Міністерства внутрішніх справ надійшло розпорядження про відрядження тернопільських правоохоронців у східні регіони держави, понад п’ятдесят працівників міліції з різних служб та підрозділів області добровільно зголосилися поїхати захищати цілісність та суверенітет нашої держави.

Під час інструктажу керівник обласної міліції наголосив присутнім на необхідності дотримуватися заходів особистої безпеки, дисципліни та законності.
– У бійців високий бойовий дух та готовність захищати Україну, – зазначив командир патрульно-постової служби Тернопільського міськвідділу міліції Андрій Казновецький. – Серед нас немає людей,які б відмовилися їхати, ми це робимо свідомо. Розуміємо, що там дуже не просто, але ми давали присягу на вірність українському народові і зробимо все для того, аби його захистити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here