![мун](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/10/мун.jpg)
І знову наші хлопці виявили факт продажу алкогольних напоїв у заборонений Тернопільською міською радою час (з 22.00год. до 08.00 год.) . За результатами оформлено адміністративний протокол за ч. 2 ст.156 КУпАП на продавця торгівельного закладу по вул. Просвіти . Цей адмінпротокол буде направлено на розгляд адміністративної комісії за місцем реєстрації порушника.
Дана робота управлінням муніципальної інспекції буде продовжуватись і надалі.