Головна Новини Тернопільські медики навчаться діяти в умовах терористичної загрози

Тернопільські медики навчаться діяти в умовах терористичної загрози

shvydkaВ Україні найближчим часом пройде загальна військово-медична мобілізація, саме тому усі медики Тернопільщини, МНСники, міліціонери навчаться діяти в під час можливого терористичного акту в  конкретному населеному пункті.

Про це заявила радник президента Ольга Богомолець.

Зокрема вона уточнила, що подібна мобілізація передбачає проведення комплексних заходів, щоб люди знали, що потрібно робити в разі небезпеки.

«Військово-медична мобілізація буде проведена в усіх районних центрах України, щоб лікарі, громадськість, представники МНС, МВС чітко знали, що їм потрібно робити, якщо в цьому населеному пункті станеться терористичний акт», – повідомила Богомолець.

За її словами, взяти участь в мобілізації можуть всі бажаючі, при цьому в обов’язковому порядку мобілізацію повинні пройти всі лікарі, представники МНС та МВС, представники добровільного товариства сприяння армії, авіації і флоту (ДТСААФ), представники самооборони громадських організацій, а також волонтери.

Вона також підкреслила, що саме від роботи працівників медичної служби безпосередньо залежить кількість збережених життів в період проведення військових дій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here