Інформуємо вас про те, що сільська рада розпочинає процедуру громадського обговорення детального плану території (ДПТ) щодо розбудови «Нового кварталу», який розташований з правої сторони дороги в напрямку від ТРЦ «Подоляни».
Додатково інформуємо про те, що у комунальній власності сільської ради є земельна ділянка загальною площею близько 5.5 га цільове призначення якої « для іншої житлової забудови» трьох та більше поверхів.
На території « Нового кварталу» передбачається розміщення об’єктів комерційного призначення, що дасть можливість поповнення бюджету села, житлової зони з усіма зручностями (стоянки, дитячі майданчики, спортивні площадки та ін.). Також розглядається можливість влаштування рекреаційної зони ( бази відпочинку, ресторани, тенісні корти, аквапарк та ін.)
Важливим є те, що сільська рада передбачає залишити у власності муніципалітету частину території в резерві для подальшої можливості виділення земельних ділянок учасникам бойових дій в зоні АТО.
Процес складний та довготривалий, тому сільська рада запрошує до обговорення та співпраці усіх жителів села а також архітекторів і будівельників.
Слід зазначити, що продаж земельних ділянок буде відбуватись виключно на прозорих земельних аукціонах і будь яка фізична чи юридична особа зможе прийняти участь в торгах. Маємо надію на те, що ділові кола Тернопільщини з позитивом зустрінуть наші починання та приймуть участь у цивілізованому Європейському процесі містобудування.
З повагою!
Адміністрація сільської ради.
Категорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: