Головна Новини Тернопільські дорожники рятують фури (відео)

Тернопільські дорожники рятують фури (відео)

З початку негоди на території Тернопільської області шляховики надали допомогу  близько сотні вантажівкам. Найбільше горе-водіїв було на обході Тернополя (близько 25).

Нагадаємо, що проблема з великогабаритними автомобілями існує давно. Недобросовісні перевізники перевантажують свої автомобілі, які то того ж курсують на «лисих» шинах. Під час негоди таке авто не може виїхати навіть на незнчний підйом.  Попри те, що всі умови для того аби такі автомобілі перечекали негоду є. В Тернопільській області облаштовано 32 майданчики для відстою транспортних засобів, а в кінці 2017 року зʼявилось  ще 12 додаткових спецмісць при вʼїздах на Тернопільщину. Та і це не допомогло. В Службі доріг прийняли додаткові міри.

«Ми вже знаємо, де найчастіше фури зупиняються перешкоджаючи в русі іншим транспортним засобам та створюють небезпечні ситуації на дорогах. Тому, перед початком негоди на кожній з проблемних ділянок ми закріпили важку техніку, в якої є достатньо потужності аби надати допомогу вантажівкам», – коментує керівник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

Так, до прикладу, на дорозі міжнародного значення Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знамʼянка в селі Підгороднє цієї ночі шляховики буксирували вантажівку за допомогою важкої техніки (БАТ) (див.відео).

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області звертається до водіїв: подбайте про безпеку, вирушаючи у дорогу. Не перевантажуйте свій автомобіль, перевірте його справність, прослідкуйте за станом шин (вони обов’язково повинні бути зимові). Якщо ваш транспортний засіб потребує, прикріпіть ланцюги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here