![278574017_349429523885503_2681438569222975388_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278574017_349429523885503_2681438569222975388_n.jpg)
Працівники Служби автомобільних доріг у Тернопільській області десяту частину своєї заробітної плати перераховують на потреба ЗСУ, а також на постійній основі вишукують можливості на придбання автомобілів для наших захисників.
![](https://www.gazeta1.com/wp-content/uploads/2022/04/276168066_349429560552166_3496130070817719016_n.jpg)
– Тернопільська область залишається надійним тилом для тих, хто боронить країну на передовій. Колектив Служби автомобільних доріг долучається до перемоги над ворогом, підтримуючи воїнів. Окрім вже традиційного перерахування 10% заробітної плати на спецрахунок Збройних Сил України, дорожники подбали про «залізні коні» для захисників. Так, нещодавно одному з підрозділів ЗСУ було передано службовий пікап нашої організації, – йдеться в повідомленні тернопільських дорожників.
![](https://www.gazeta1.com/wp-content/uploads/2022/04/278571873_349429607218828_2171318952762349510_n.jpg)
Крім того, дорожники організували передачу ще 4 автомобілів для потреб наших воїнів: військової частини, добровольчого батальйону та спецпідрозділу поліції, котрі служать на Сході України.