Тернопільські “Візири” працюватимуть на ходу
візирКонтроль за дотриманням водіями швидкісного режиму на дорогах посилила обласна ДАІ. Відтепер перевищення швидкості фіксуватимуть не лише тоді, коли вимірювач швидкості нерухомий, а й під час руху службового автомобіля ДАІ в потоці автотранспорту. Про це повідомив старший інспектор обласної ДАІ Микола Лецкалюк, повідомляє 20 хвилин
– Відколи почне діяти нововведення?
– Вже з 15 грудня наші працівники почали працювати на дорогах області в такому режимі.
Вимірювач швидкості – “Візир”, з яким ми працювали і раніше. Він фіксує відео, фото порушення та дату його скоєння. В обласній ДАІ є вісім таких приладів. Їх установили в службових авто на панелі приладів на спеціальному кронштейні. Відтепер із “Візирами” можна буде працювати і стаціонарно, і під час руху службового автомобіля ДАІ. Якщо під час руху патрульного автомобіля прилад фіксує перевищення швидкості, працівники ДАІ зупинять правопорушника та складуть на нього адмінпротокол.
– Де працюватимуть з “Візирами”?
– На дорогах державного значення, які пролягають через нашу область. Також – у населених пунктах, де водії найчастіше перевищують швидкість. Це допоможе запобігти багатьом аваріям. Адже часто через перевищення швидкості водій не може вчасто пригальмувати. Відтак – наслідки можуть бути сумними.
– Чим регламентоване нововведення?
– Робота нарядів ДПС ДАІ спрямована на профілактику та попередження аварій через перевищення швидкості. Для контролю швидкісного режиму працівники ДАІ й застосовують технічні засоби, тобто “Візири”, використовувати які дозволяє наказ МВС України від 1.03.2010 року №33.
– Чому виникла потреба у додатковому фіксуванні перевищення швидкості?
? Незважаючи на позитивну динаміку зменшення кількості аварій на дорогах України, ситуація все ще залишається складною. Із початку року в аваріях в Україні загинуло 4230 людей та понад 34 тисяч отримали травми. Найбільше аварій з трагічними наслідками трапляється саме через перевищення водіями безпечної швидкості руху. Більшість таких випадків стаються на заміських дорогах.
Категорії: Новини

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: