Головна Новини Тернопільську освіту пора люструвати

Тернопільську освіту пора люструвати

PivtorakyКолишня компартійна номенклатура разом з новітніми корупціонерами і далі роблять в нас те, що захочуть. Прикладом цього є те, що робиться в обласному інституті підвищення кваліфікації  педагогічних працівників, про що останнім часом багато писала місцева преса. Інститут, що по суті керує освітою в області, залишається розсадником ретроградства і веде до деградації нашого суспільства. Прикладом цього є ще одна нова скандальна справа повязана з інститутом.

Як стало відомо, лідер місцевих радикалів Святослав Півторак давно закулісно «договорювався» (через посередників при владі) з керівництвом інституту підвищення кваліфікації про працевлаштування своєї дружини у цій установі. Напевно що не «за так». Про Лілію Півторак, дружину лідера радикалів Ляшка, відомо тільки те, що вона працює вчителькою історії в ПТУ №4. Директором цього ПТУ в свій час був Роман Півторак (батько Святослава), що як відомо разом з сином раніше притягалися в тому числі і до кримінальної відповідальності за корупційні дії.

Директор інституту Юрій Буган, що ще з радянських брежнєвських часів керує інститутом і постійно перебував в тій партії, що зараз при владі (КПУ, СДПУ і т.д.) вирішив «не світитися». Тому цю справу доручили знайомій Півтораків заступниці директора інститу Галині Свінних, що так само керує інститутом з часів СРСР.

Для того щоб працевлаштувати дружину Півторака керівництво інституту надумало звільнити з посади методиста завідуючого кабінетом історії Івана Букавина, що працює в інституті від часу початку Революції Гідності. Він є свідомим істориком-націоналістом, пропагандистом боротьби ОУН-УПА. За його ініціативи діти з всієї України зїхались 14 жовтня цього року на свято УПА в Антонівці Шумського р-ну. Він також є організатором запровадження вивчення в школах предмету «Історія міста Тернополя» і написав для нього підручники.Ще не придумана причина для звільнення Букавина, а Свінних вже «переконала» причетних до того осіб не продовжувати його річний контракт, який закінчується.

Точка зору обласного управління освіти, яким вже декілька місяців керує Любомир Крупа на цю справу поки що невідома. Закликаємо владу виконувати законодавство України про люстрацію не тільки на папері і звільняти з посад всіх тих, хто того заслужив: старих і нових партократів і корупціонерів. Не буде добра в Україні поки Україна не очиститься! Очистимо Україну разом!

ТМГО «Народна люстрація»

Слава Україні!

Героям Слава!

3 КОМЕНТАРІ

  1. то добре, що зв1льнили того нац1онал1ста, бо в1д нац1онал1ст1в н1чого хорошого, кр1м ненавист1, чекати не можна. Тим б1льше, людину таку до виховання молод1 не можна допускати зовс1м. я б не хот1ла, щоб мо1х д1тей 1 здалека нав1ть торкалося таке виховання.

  2. Пані задушена, прошу пана, а хто такі націоналісти? Може дасте відповідь, чому ваш ” шеф” під час Революції їздив за кошти інституту на майдан януковича, а також в певний час вів агітацію за медведчука??? То може варто бути націоналістом і відстоювати інтереси українського народу, ніж шісткою, яка використовує свою владу і керівне становмщем у своїх корисливих цілях!!! А знаєте, чому такі динозаври є ще при посадах??? Тому-що є необтяжені розумом фанати, які стоять у колінно-ліктевій позі перед Васильовичем, як в переносному, так іі прямому значенні… Слава Україні!!!

  3. Виникає запитання, яким чином ота ретроградна гниль в особі Бугана ще до цього часу при владі? Позор для освіти області. Вся педагогічна громадськість, обурена, але боїться відкрито говорити, бо головне гасло Бугана – прорадянське “хто не з нами – той проти нас” або “ти ще поийдеш” залякують в основному інертних учителів. Цей присиосуванець і зараз направляється за вітром, наиагається бути своім при будь-якій владі. Висновок- треба люструвати не тільки Бугана, а й тих, хто його “тримає” і тих, хто йому прислуговує.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here