Головна Новини Тернопільського студента, якого розшукувала поліція, уже немає серед живих

Тернопільського студента, якого розшукувала поліція, уже немає серед живих

помер

Днями поліція області оголосила про розшук Юрія Зайкова, жителя Волочиська. Хлопцеві 21 рік, він навчався, проживав і працював у Тернополі. З 10 грудня не виходив на зв’язок з рідними. Ось вони й забили на сполох і звернулися в поліцію.

Вчора ж у соцмережах викладачі Західноукраїнського національного університету, де навчався Юрій повідомили, що студета уже немає серед живих.

“Пішов з життя..наш студент 4 року навчання – Зайков Юрій. Людина світлої душі, відкритого і доброго серця! Професорсько викладацький склад кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу, в скорботі, низько схиляє голови та молиться за упокій його душі. Глибокі та щирі співчуття батькам та рідним! Вічна пам’ять… ” – зі смутком повідомила завідувач кафедри, де навчався хлопець, пані Оксана Гугул. 

” СУМУЄМО… З великим болем і сумом ми отримали цю гірку звістку, яка сколихнула інститут. Пішов з життя наш студент, надзвичайно добрий, життєлюб і невичерпний оптиміст Зайков Юрій. Юра навчався на четвертому курсі спеціальності “Готельно-ресторанна справа”…. Ми до останньої хвилини вірили, що його пошуки закінчаться доброю новиною… На жаль…

Його любили одногрупники.

Чесно, він дуже хороший був, завжди коли бачились він запитував як справи, що нового, він дуже щирий,і добрий, справедливий , він був веселий , дружелюбний. Я не знаю чи є людина, яку він обідив. 

Професорсько-викладацький колектив та студенти Навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, висловлюють щирі співчуття його батькам, родині, друзям.
Спочивай з миром.., пише 0352

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here