Головна Новини Тернопільських безробітних перевірятимуть

Тернопільських безробітних перевірятимуть

Перевірка

ПеревіркаГолова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян, на зустрічі з головами райдержадміністрацій дав доручення щодо перевірки осіб, які знаходяться на обліку у кожному районному центрі зайнятості.
«Сьогодні я персонально даю доручення кожному голові РДА навести порядок у своєму районі, – зазначив Валентин Хоптян. – Першочергове завдання, про виконання якого потрібно прозвітувати уже за тиждень це перевірка усіх осіб, які сьогодні перебувають на обліку у центрі зайнятості».
Керівник області зазначив, що житель області, який приміром працює за кордоном не може і не має права перебувати на такому обліку і отримувати допомогу з держбюджету.
«У кожному районі детально перевірити усіх людей, що отримують допомогу з безробіття і числяться у центрі зайнятості, – сказав Валентин Хоптян. – І через тиждень мені повідомити. Крім того, згодом ми вибірково уже з області сформуємо робочу групу, яка за тією ж схемою виїде у два райони області і перевірить безробітних, що перебувають на обліку, щоб переконатися у достовірності інформації».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here