Головна Новини Тернопільський інвестфорум вітає влада

Тернопільський інвестфорум вітає влада

У обласну державну адміністрацію надходять привітання, адресовані організаторам та учасникам Міжнародного інвестиційного форуму, який відбудеться 27-28 квітня 2012 року в м.Тернопіль.

«Вважаю, що проведення вказаного заходу має всі передумови та можливості стати дієвим інструментом для всебічної презентації інвестиційного й економічного потенціалу Тернопільщини, демонстрації її провідних галузей економіки та перспективних інвестиційних проектів серед присутніх українських і зарубіжних представників», – йдеться у листі голови Херсонської обласної державної адміністрації Миколи Костяка. –
Сподіваюся, що під час проведення вищевказаного заходу тернопільські регіональні виробники отримають слушну нагоду для встановлення певних ділових контактів, а також представлення серед присутньої аудиторії своєї високоякісної конкурентоспроможної продукції».

Вінницький міський голова Володимир Гройсман у своєму листі зазначив, що питання розширення міжнародної співпраці, залучення інвестицій в регіональний розвиток є вкрай необхідним та актуальним та висловив подяку за запрошення взяти участь у форумі.

Також вітання на адресу учасників VII Міжнародного інвестиційного форуму надійшли від голови Донецької ОДА А.Шишацького, Дніпропетровської ОДА О.Вілкула, керівництва Ради міністрів Автономної Республіки Крим, Сумської облдержадміністрації та Севастопольської міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here