Головна Новини Тернопільський чиновник про проблеми дізнається з соцмереж

Тернопільський чиновник про проблеми дізнається з соцмереж

зарплата

Директор Департаменту Молоді та Спорту Тернопільської ОДА дізнався  про невиплату заробітної плати в скалатській  ДЮСШ з соціальних мереж.

“Поки я повертався з Міністерства у поїзді, мені написали у фейсбуці про проблему з виплатою заробітньої плати у Скалатській ДЮСШ. Доповідаю всім, бо мав нині розмови з міським головою Скалата Петром Савончаком і директором Скалатської ДЮСШ “Колос” територіальної громади Скалата Володимиром Лесівим.

Тренери, які перейшли з ДЮСШ, що належить ФСТ “Колос” у новостворену комунальну ДЮСШ отримають кошти за січень у вигляді премії, бо статут нової школи проголосований тільки в лютому, тому січень ніби випав, але тренерів підтримають премією.

Післязавтра рада проголосує штатний розпис і за тиждень працівники отримають заробітну плату за лютий. Кошти громадою виділені, проблем з цим не повинно бути.

П.С. Ось нормальна модель виходу з ситуаціЇ, коли ДЮСШ знаходяться в приватній власності, а громада ставить умову про перехід у комунальну, плюс передачу майна громаді. Я весь рік їздив, переконував, організовував всім сторонам перемовини. Це правильний шлях сконцентрувати в одній формі колектив, кошти, майно. Це шлях громадою вкладати кошти в своє майно, розвивати і будувати” – написав Віктор Мацикур в Фейсбуці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here