Головна Новини Тернопільський університет став лідером серед вишів області у важливому рейтингу

Тернопільський університет став лідером серед вишів області у важливому рейтингу

ТНПУ став лідером серед вишів області у важливому рейтингу

У квітні 2020 року сайтом Освіта.ua здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських закладів вищої освіти.

Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій.

Станом на квітень 2020 року до бази даних Scopus включено 177 закладів вищої освіти України, що на 11 навчальних закладів більше ніж у квітні 2019 року.
З радістю повідомляємо, що Тернопільський національний педагогічний університет піднявся в рейтингу і очолює список вишів області.

З цієї нагоди ректор ТНПУ проф.Б.Б.Буяк привітав працівників та студентів:

 

 – Щирі вітання колективу ТНПУ, який за новими показниками Scopus 2020 року покращив своє становище на 5 позицій і лідирує за цим рейтингом на Тернопільщині! Ми Найкращі! А Ви з нами?)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here