Головна Новини Тернопільський сірникар виготовляє картини для канадських бізнесменів

Тернопільський сірникар виготовляє картини для канадських бізнесменів

Недавно на сторінці Мар’яна Вархоліка у соціальній мережі з’явилися фото нових робіт із сірників. У коментарі для “Реально” Мар’ян сказав, що це картини, які він виготовив спеціально для канадських друзів.

«Картину, де зображене місто Торонто і пише Living art я виготовив спеціально для компанії, де я працюю. Те підприємство робить кухні для жителів  Торонто і попросили, щоб я придумав цікавий надпис на фоні міста. До того ж, з’ясувалося, що власниця тієї компанії – українка, тому вирішив додати чогось нашого, українського і виклав із сірників місто на фоні Українського Прапора. Картина дуже сподобалась моєму керівництву.

Друга робота – це логотип мережі магазинів Canadian tire. Минулого року, на презентації моїх робіт я робив такий логотип для українця, який працює в дирекції магазину. Цьогоріч попросили зробити ще один», – сказав Мар’ян.

Також тернопільський сірникар повідомив, що окрім цих робіт, за 10 місяців склеїв два портрети: Івана Франка і козака Сірка.

А ще вивчав та клеїв українські вишиванки, які невдовзі презентує на персональній виставці.

Знаємо, що Мар’ян народився і виховувався у християнській родині, яка поважає і дотримується народних традицій. Тож, як святкуватиме тернополянин Великдень на чужині?

«Традиції ті ж. Жодних змін. Разом із дружиною складемо кошика, понесемо святити. Зранку на Великдень підемо до церкви, поділимося з мамою освяченим яйцем. Тішуся, що мої найдорожчі люди у таке свято біля мене! Єдиний мінус святкування Пасхи в Канаді – замість трьох, лише два дні свят».