Тернопільський суд заборонив ділити дітей на міських і сільськихТернопільський міськрайонний суд Тернопільської області під головуванням судді Братасюка В.М. визнав незаконним та скасував рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради «Про встановлення плати за харчування та порядок нарахування батьківської плати в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах м. Тернополя» в частині запровадження пільг виключно за ознакою місця проживання дитини.

Суд на підставі норм Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини, заборонив умовний поділ дітей в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах міста Тернополя на тих, котрі проживають у місті Тернополі, і тих, котрі в місті не проживають, тим самим нівелювавши непряму дискримінацію дітей.

Одночасно, повідомляємо, що із змістом даного рішення в найближчі дні можна буде ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень, вказавши, що рішення постановлене 05 травня 2017 року під головуванням судді Братасюка В.М., оскільки дана постанова вже підписана в електронному варіанті та скерована для опублікування на центральний сервер бази ЄДРСР. Повідомила Прес-служба суду

 
Категорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: