Головна Новини Тернопільський ортопед-травматолог Сергій Гаріян отримав звання Заслуженого лікаря України

Тернопільський ортопед-травматолог Сергій Гаріян отримав звання Заслуженого лікаря України

Лікар, ортопед-травматолог, заввідділення КНП «Тернопільська університетська лікарня» Сергій Гаріян – Заслужений лікар України!

Відповідно до Указу Президента України №№616/2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України» «за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм» нагороджено званням

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”

ГАРІЯНА Сергія Васильовича – завідувача відділення комунального підприємства «Тернопільська університетська лікарня».

Шлемо вітання Сергей Гариян з нагоди присвоєння високого почесного звання! Турбота про здоров’я людей є головним змістом Вашої діяльності. Хай заслужена державна нагорода, шана і повага пацієнтів додасть наснаги на нові здобутки та особисті досягнення.

Довідково
Заслужений лікар України — державна нагорода України, почесне звання України, яку призначаєПрезидент України відповідно до Закону України «Про державні нагороди України».
Згідно з Положенням про почесні звання України від 29 червня 2001 року, це звання присвоюється лікарям установ і закладів охорони здоров’я, соціального забезпечення за значні успіхи у медичній практиці, підготовку висококваліфікованих лікарських кадрів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here