Головна Новини Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер – один із найкращих у західному регіоні...

Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер – один із найкращих у західному регіоні (відео)

Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер забезпечений препаратами для хіміотерапії на 100 %. До досягнення такого результату долучився очільник Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук.

Задля максимального забезпечення діагностики та лікування раку в онкологічному диспансері відбувається швидке оновлення матеріально-технічної бази. Зокрема, за кошти обласного бюджету був закуплений сучасний цифровий рентгенівський апарат, вартістю понад 6 мільйонів гривень.

– Сьогодні онкологічний диспансер  показує непогані результати. Ми можемо десь гордитися тим, що в західному регіоні ми посідаємо перші місця за наданням діагностики та умовами лікування. Так, за останні 2-3 роки онкодиспансер став повністю забезпеченим. Лише  з бюджету обласної ради було виділено 6,5 мільйонів гривень на новий цифровий рентгено- діагностичний комплекс, 650 тисяч гривень – на лабораторний комплекс та 2 мільйони гривень – на закупівлю препаратів, – зазначає Віктор Овчарук.

Упродовж року хіміотерапію у цьому медичному закладі отримують майже 4 тисячі пацієнтів. Вартість лікування одного недужого може сягати до 200 тисяч гривень при тому, що хіміопрепарати пацієнти отримують безкоштовно.

– У залежності від локалізації первинного процесу та стадії є різні курси та схеми хіміотерапії та кратність їх введення. У середньому це 4-6 курсів хіміотерапії для одного пацієнта. Їхня вартість коливається від 1,5 тисячі до 45 тисяч гривень за один курс, – розповідає головний лікар Тернопільського обласного онкологічного диспансеру Леонід Шкробот.

До слова, рак – виліковний, тому не варто бути легковажними до свого здоров’я. Здійснюйте його систематичну перевірку, адже набагато легше побороти хворобу, виявивши її на ранніх стадіях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here