Головна Новини Тернопільський нардеп каже, що ще зарано говорити про припинення залізничного сполучення із...

Тернопільський нардеп каже, що ще зарано говорити про припинення залізничного сполучення із Москвою

Припинити залізничне сполучення з Російською Федерацію. Про такі плани повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі телеканалу 1+1. Він відповідав на запитання глядачів щодо збільшення кількості потягів напрямку Львів-Москва. Про це – у сюжеті Радіо НВ.

Попередньо міністр інфраструктури стверджував, що Україна не зазнає збитків від припинення курсування російських потягів через свою територію. Однак відмова від українських поїздів для російського напрямку – це відмова від прибутків.

За даними Державної прикордонної служби, торік українці близько 4 млн разів перетнули кордон з Росією.

Вантажопотік до РФ через залізницю вже давно і стабільно падає – це зрозуміле і логічне явище, зазначив експерт із транспортного планування Дмитро Беспалов.

Говорити про терміни припинення залізничного сполучення із Москвою поки зарано, сказав народний депутат, голова підкомітету Верховної Ради з питань залізничного транспорту Ігор Побер. За його словами, зараз немає чіткої стратегії вирішення цієї ситуаці. Також він повідомив, що на найближчому засідання приблизно місяць тому про це не йшлося.

У минулого року Росія повністю перевела пасажирські поїзди далекого прямування на новий залізничний обхід України. До цього російські потяги, що прямують на південь країни, проїжджали невелику ділянку територією нашої країни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here