Головна Новини Тернопільський журналіст розповів про подробиці спілкування з “незадоволеним героєм” статті

Тернопільський журналіст розповів про подробиці спілкування з “незадоволеним героєм” статті

PM92image003Вчора на тернопільського журналіста Назара Наджогу, після резонансного розслідування головний герой викривальної статті чинив тиск, погрожував, перешкоджав діяльності та утримував у приміщенні своєї громадської організації вимагаючи особисті дані працівників редакції інтернет-газети Доба та його власні, вимагав паспорт та посвідчення журналіста.

Як ми вже повідомляли за даним фактом міліція відкрила кримінальне провадження за ст. 171 (перешкоджання журналістській діяльності) та  ст.146 КК України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини).

За словами Назарія Наджоги Ігору Таловову – керівнику ГО «Комітет по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією», не сподобалася стаття в інтернет-газеті «Доба», де Назарій Наджога розкрив дані про судимість керівника організації та інші факти його незаконної діяльності. Назарій Наджога розповів, що керівник згаданої ГО зачинив його 20 листопада 2014 року в приміщенні офісу організації, вимагаючи надати паспорт, журналістське посвідчення та повідомити особисті дані інших працівників редакції.

Коли Назарій намагався покинути приміщення ГО «Комітет…» Ігор Таловов почав викликати з мобільного телефона заступника начальника міліції м.Тернополя з громадської безпеки Андрія Фірмана, який також разом із Талововим є фігурантом статті, а в той самий час Назарій оперативну групу на номер 102.

За словами в.о керівника УМВС у Тернопільській області О.Богомола щодо дій А.Фірмана проводиться внутрішня перевірка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here