Головна Новини Тернопільський “Беркут” не розстрілював людей на Майдані

Тернопільський “Беркут” не розстрілював людей на Майдані

berkutГенадій Москаль на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук оприлюднив перелік регіональних підрозділів «Беркуту». Тернопільский «Беркут» не брав участі в кривавих подіях на Майдані 19-22 лютого. Хоча рагніше у Тернополі такі чутки поширювалися.
«Маю достовірні дані про те, що в придушенні акцій протесту з 19 по 22 лютого 2014 року на Майдані та прилеглих до нього вулицях активну участь брали полки міліції громадської безпеки «Беркут» ГУ МВС України в м.Києві, а також спецпідрозділи «Беркуту», відряджені з таких регіонів: Крим, місто Севастополь, Волинська, Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області» – пише він .

Також додає, що «Під час цих протистоянь людей вбивали й ранили не тільки зі снайперських гвинтівок, а й з автоматів Калашникова, які були на озброєні «Беркуту», а також з іншої вогнепальної, в тому числі гладкоствольної, зброї. Зараз проводиться ідентифікація осіб, у чиїх руках знаходилася ця зброя. Ряд злочинів із використанням вогнепальної зброї може так і залишитися нерозкритим, оскільки велика частина працівників «Беркуту», що брали участь у подіях 19- 22 лютого, втекла, прихопивши з собою зброю, яка сьогодні знаходяться на нелегальному положенні. А утікачів досі ніхто не розшукує, щодо них немає навіть орієнтирів».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here