![1663574709_photo1663574633-768x1024](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663574709_photo1663574633-768x1024-1-e1663663793104.jpeg)
Срібну медаль виграла тернопільська спортсменка Іванна Дяченко на чемпіонаті світу серед студентів з веслування на байдарках і каное. Змагання пройшли 16-18 вересня у польському місті Бидгощ.
Як повідомили на офіційному сайті чемпіонату, в перший день перегонів у байдарках-одиночках на дистанції 200 метрів серед жінок олімпійською чемпіонкою стала Олена Вишневска з Польщі. Друге місце зайняла наша землячка Іванна Дяченко, а третьою стала спортсменка з Чехії Анєжка Палоудова.
Усього на чемпіонаті змагалися 159 учасників з 18 країн. Відбулося 28 перегонів на каноє і байдарках: індивідуальні, командні з двох та з чотирьох осіб на дистанціях в 200, 500 і 1000 метрів. У чоловічих змаганнях взяли участь 101 студент, а в жіночих – 58 студенток.