Тернопільська спортсменка стала на захист прав школярівТернопільська спортсменка, громадська активістка Ліля Проць вкотре відстоює права школярів міста. Вона усіма силами домагається, щоб в міських школах було комфортно. Не раз до неї зверталися батьки школярів за допомогою.

Недавно вона помістила на своїй сторінці у ФБ інформацію про те, що днями мала дуже тривалу розмову із начальник освіти  міської ради Ольною Похиляк. І зрештою з’ясувала для себе деякі питання.

“Сьогодні мала тривалу 🤔 розмову, дискусію з начальником управління освіти та науки ТМР Ольгою Похиляк =)

👉 ЗОШ №15 були виділені кошти але не цільовим призначенням на спортивний зал (просто на ремонт). І керівництво вирішило їх використати на ремонт інших приміщень. Тому вчителі фізкультури та батьки ПИТАЙТЕ з директора….
👉 Піднімала питання за спортивні майданчики для шкіл. ЗОШ №5 вже виділили частину коштів. Вирішується питання по ЗОШ №4. Ще з січня буду виясняти по двох школах повного дня та ЗОШ №13 (директорРуслан Вавричук). Оксана Палига Iryna Prytula я пам`ятаю про вас 😉
👉 Епопея по харчуванню у школах продовжується. Питання піднімала сьогодні теж. Через 3 тижня скажу вже трішки більше інформації. Але віз трішки зрушився”.

Дописувачі ФБ підтримують ініціативу Лілі. Найбільше тернопільських батьків цікавить питання харчування школярів.
Категорії: Новини

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: