![103030228_3297027360329447_8825980580550219516_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/06/103030228_3297027360329447_8825980580550219516_n.jpg)
“У день, коли всі поминають своїх мертвих і в Галичині правиться на цвинтарях, ми звідали тих, до кого нині нікому прийти. Могила, у якій спочили 28 юнаків-упівців у 44 році. Далека-далека могила аж за третьою деброю… Це був юначий вишкільний табір, який оточили енкаведисти.. І був страшний бій…А нині були свіжі квіти. І молитва. Вічна пам’ять, хлопці.
Слава Україні!”, – пише Ганна Осадко, письменниця, художниця, ілюстратор книг. Член НСПУ, кандидат філологічних наук України.