Тернопільська митниця зафіксувала порушення митних правил на мільйони гривеньПротягом восьми місяців цього року фахівці Тернопільської митниці ДФС склали 129 адміністративних протоколів про порушення митних правил на загальну суму 5 млн 2,9 тис. грн. Вилучено предмети правопорушення у 6 справах попередньою вартістю 105,8 тис. гривень. Серед порушень – переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, недоставлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення та документів до органу доходів і зборів призначення, видача їх без дозволу органу доходів і зборів або втрата, дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру, а також інші протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів.

Митницею розглянуто 87 справ про порушення митних правил і винесено постанови про притягнення до відповідальності винних осіб із застосуванням штрафів на загальну суму 2 млн 383 тис. гривень.

За результатами роботи митниці в правоохоронному напрямку у січні-серпні від сплати штрафів у справах про порушення митних правил за постановами митниці до бюджету перераховано 350,7 тис. гривень.

До суду передано 37 справ на 4 млн 995,4 тис. гривень. Судом винесено 17 постанов про накладення стягнення на суму 2 млн 872,9 тис. грн, в тому числі із застосуванням конфіскації товарів.

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області
Категорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: