Головна Новини Тернопільських чоловіків запрошують в батальйон патрульної служби спеціального призначення “Тернопіль”

Тернопільських чоловіків запрошують в батальйон патрульної служби спеціального призначення “Тернопіль”

PM176image001В Тернопільскому обласному управлінні міліції кипить робота над формуванням кадрового потенціалу батальйону спецпризначення «Тернопіль» та роти патрульної служби «Теребовля».

Шанс стати патрульним батальйону чи роти спеціального призначення має кожен, чий вік не перейшов сорокарічної межі, хто має за плечима службу в Збройних силах України,  здобув повну загальну середню освіту.

«Кандидати подають пакет документів, а саме: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, військовий квиток, документи про освіту, – нагадав про умови прийому тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління кадрового забезпечення в області Ігор Шинкар. – У короткі терміни здійснюється спецперевірка, і якщо немає особливих зауважень щодо стану здоров’я, то кандидат стає співробітником батальйону чи роти спецпризначення. На даний час маємо 45 кандидатів, третина з них уже готова приступити до виконання завдань».

Не менш важлива умова вступу до лав підрозділу – холодна голова та гаряче серце. На це звернув увагу виконуючий обов’язки командира батальйону Володимир Катрук.

«Головне завдання  особового складу новостворених спецпідрозділів – стати опорою та за захисниками рідного народу. Ми повинні сформувати новий суспільний устрій та навчитися жити по-новому» – резюмував Володимир Катрук.

Підбір кандидатів на службу до спецпідрозділів триває. За додатковою інформацією можна звернутися до  відділів кадрів міськрайвідділів за місцем проживання, а також за адресою: м. Тернопіль, вул. Валова, 11. Контактні телефони: (0352) 27-13-14, 27-10-46, 067-352-92-66. Резюме надсилати на електронну адресу vova_gandzuk@mail.ru.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here