Головна Новини Тернополян штрафують за вживання алкоголю у громадських місцях

Тернополян штрафують за вживання алкоголю у громадських місцях

Для когось святкові дні – це концерти, розваги, дружні зустрічі, а для когось  – лише привід, щоб підняти чарчину, причому й далеко йти не треба. Подивився концерт, сів на лавці й хильнув. Та тернопільські патрульні застерігають, що за вживання алкогольних напоїв у громадських місцях передбачена відповідальність – винуватець сплатить штраф.

До прикладу, 28 серпня патрульні оштрафували 5 осіб, котрі випивали у парку ім. Т.Шевченка. Як це було розповіли у прес-службі поліції:

“28 серпня, близько 24 години, патрульні помітили трьох чоловіків, які розпивали алкогольні напої у парку ім. Т. Шевченка. Спершу чоловіки відмовився припинити правопорушення на вимогу поліцейських і почали конфліктувати.
Інспектори притягнули порушників до відповідальності за ст. 178 КУпАП (Розпиття алкогольних напоїв в громадському місці).
Загалом, за ніч патрульні поліцейські винесли 5 постанов за розпиття алкоголю у публічних місцях. Якщо правопорушення вчинене вперше, то розмір штрафу складає від 17 до 85 гривень, вдруге – від 51 до 119 гривень”.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here