Головна Новини Тернополян застерігають від фальшивих щеплень проти коронавірусу

Тернополян застерігають від фальшивих щеплень проти коронавірусу

Аферисти завжди використовують занепокоєння людей як спосіб наживи. Не залишили осторонь й тему пандемії коронавірусу. Незаконні схеми обману пов’язані з дефіцитними товарами, такими як – медичні маски, антисептики та навіть експрес-тести на COVID-19.
В мережі Інтернет громадянам пропонують унікальні пігулки від коронавірусу та набори ліків з назвою «Стоп-коронавірус». Як стверджують самі шахраї, в «аптечці» є все для профілактики й лікування вірусу. Вони пропонують різноманітні засоби від коронавірусу, які насправді являються протизастудними препаратами. Окрім цього пройдисвіти пропонують зробити фальшиві щеплення від COVID-19 за 2500 гривень.
Не обходиться і без дефіцитних медичних масок і антисептиків. Їх пропонують купити за передоплатою. Після цього продавець з розміщеною інформацією або зникає, або покупцеві приходить товар сумнівної якості.
Правоохоронці застерігають громадян буди уважнішими, пам’ятати, що майже кожне друге оголошення в Інтернеті розміщується саме шахраями. Приваблива пропозиція в оголошенні – перша ознака того, що ви натрапили на продавця-афериста «віртуального товару».
Працівники поліції закликають громадян здійснювати покупки тільки на перевірених сайтах з захищеним з’єднанням, використовувати післяплату. Необхідно купувати медичні препарати тільки в легальних, сертифікованих місцях торгівлі. Перш за все громадянам потрібно остерігатися дзвінків від осіб, що представляються банківськими співробітниками й нікому не розкривати інформацію про себе і не давати реквізитів своїх карток.
Окрім цього поліцейські радять жителям Тернопільщини посилатися лише на офіційні джерела інформації.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here