Головна Новини Тернополянку, підозрювану у вбивстві темношкірого студента, триматимуть під вартою

Тернополянку, підозрювану у вбивстві темношкірого студента, триматимуть під вартою

У Тернополі розглядали справу щодо застосування запобіжного заходу неповнолітній тернополянці, котру підозрюють у вбивстві темношкірого студента.

У справі йдеться про наступне:

Як зазначено слідчим у клопотанні, в ході досудового розслідування встановлено, що 09 травня 2020 року приблизно о 03:00 годині, ОСОБА_2 знаходилася в квартирі АДРЕСА_2 разом з громадянина Республіки Конго ОСОБА_3 ( ОСОБА_3 ) ІНФОРМАЦІЯ_2 . В ході раптово виниклих неприязних відносин в ОСОБА_2 виник злочинний умисел, направлений на протиправне позбавлення життя ОСОБА_3 ОСОБА_3 ).

Реалізовуючи свій злочинний умисел, спрямований на умисне протиправне позбавлення життя ОСОБА_3 ОСОБА_3 ), ОСОБА_2 , усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, нанесла потерпілому один удар невстановленим слідством гострим предметом в ділянку тулуба, спричинивши ОСОБА_3 ОСОБА_3 ) тілесне ушкодження, яке призвело до масивної крововтрати, від якої останній помер на місці події…

Прокурор в судовому засіданні клопотання підтримав з мотивів, у ньому наведених та просив задовольнити. Вважає, що лише винятковий запобіжний захід у виді тримання під вартою зможе забезпечити належну процесуальну поведінку підозрюваної ОСОБА_2 .

Захисник-адвокат Бойко В.Р. заперечив з приводу задоволення клопотання та зазначив, що ризики, на які посилається сторона обвинувачення є лише припущеннями, просив взяти до уваги що ОСОБА_2 є неповнолітньою та застосувати до неї запобіжний захід у виді домашнього арешту…

Суд постановив:

Клопотання старшого слідчого в ОВС – криміналіста СУ ГУНП в Тернопільській області Кисіль С.В., погоджене прокурором відділу прокуратури Тернопільської області про застосування запобіжного заходу – тримання під вартою щодо підозрюваної ОСОБА_2 – задовольнити частково.

Застосувати щодо підозрюваної ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Строк дії ухвали встановити до 23 год. 59 хв. 05.07.2020 року.

Визначити підозрюваній  ОСОБА_2 ,  ІНФОРМАЦІЯ_1 , заставу в розмірі 150  прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 315 300 гривень (триста п`ятнадцять тисяч триста гривень ) для внесення на депозитний рахунок ТУ ДСА України у Тернопільській області (Код отримувача (код за ЄДРПОУ) 26198838; Отримувач: ТУ ДСАУ у Тернопільській області; Банк отримувача: ДКСУ, м. Київ; номер рахунку (IBAN): НОМЕР_1 ; призначення платежу – застава за « ОСОБА_2 » у кримінальному провадженні №12020210000000210 за ухвалою Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 10.05.2020 року).

У випадку внесення застави покласти на підозрювану ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 наступні обов`язки: з`являтися до слідчого, прокурора та суду за першою вимогою; не відлучатися із населеного пункту, в якому вона зареєстрована без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування з свідками.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here