Головна Новини Тернополянку визнали найкращою лікаркою штату Міннесота

Тернополянку визнали найкращою лікаркою штату Міннесота

Місячник американського штату Міннесота Minnesota Monthly назвав уродженку Тернополя Наталію Данилкову найкращою лікаркою 2019 року. Українка працює в американській клініці Mankato Clinic,пише Український інтерес

Данилкова – лікарка-офтальмолог. У Сполучених Штатах жінка працює з 2014 року. Після закінчення Тернопільського державного медичного університету стажувалася у Вісконсіні.

Українсько-американський громадський центр Міннеаполісу в Мінесоті також привітав співвітчизницю.

Читайте також: Українка потрапила до топ-35 молодих учених MIT Technology Review

Діаспоряни розповіли, що пані Наталія мешкає в місті Манкейто, штат Міннесота. Серед її клінічної діяльності комплексна офтальмологія, хірургія катаракти, найбільше зацікавлена в хірургії повік та лікуванні хвороб сітківки, таких як діабетична ретинопатія, вікова дистрофія жовтої плями, медична сітківка та глаукома.

Лікарка має трьох дітей, полюбляє подорожувати, кататися на велосипеді, сноуборді, читати, готувати та розмальовувати українські писанки.

Читайте також: Українка вперше потрапила до топ-5 підприємниць ООН

Нагадаємо, українка Олена Віларіель спроєктувала в Каліфорнії унікальний дитячий майданчик “Чарівний міст” (Magical bridge). Щомісяця на ньому відпочивають близько 25 тисяч людей.